Válaszra vár

Burkolathibával, burkolatállapottal kapcsolatos bejelentés

Bejelentés típusa: Burkolathibával, burkolatállapottal kapcsolatos bejelentés

A 1148. Budapest. Bolgárkerék utca 6 szám előtti autó közlekedő úton van egy mély és veszélyes kátyú, amit 2022 nyarán kijavítottak, de most ismét majdnem teljesen feltárult a kátyú. Földel feltöltöttük, ami kb. két napig tart ki. A kátyú mély. A képek 2024. február 18. napon készültek.

Kérjük a kátyú kijavítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bolgárkerék u. 6

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk a Bartl János utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bartl János utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú - Szuglói körvasút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Babus Csaba
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Báthory István park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére