Megoldatlan

Kidöntött doboz az utcán

FRISSÍTÉS 2024.03.05.
E.ON válasza:
A szekrény nem tartozik társaságunk üzemeltetésébe.
A szekrény feltehetően a térfigyelő kamerarendszer egyik szekrénye, amely nincs feszültség alatt. A rendszer másik, szintén nem társaságunk üzemeltetésében lévő szekrénye nem sérült.

---
Hollós Korvin Lajos utca 7 és 8 közt utcán van egy informatikai eszközöket tartalmazó doboz (üvegszálas kábel, router stb.). Csatolt fotók látható, hogy ki lett döntve a helyéről. Kérem javítását. A gond, hogy nem láttam rajta azonosítót hogy melyik szolgáltatóhoz tartozik.

Ideiglenesen visszahelyeztem a dobozt és megpróbálom biztonságosan rögzíteni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 8

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi infó?
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "Hollós Korvin Lajos utca 7 és 8 közt utcán van egy informatikai eszközöket tartalmazó doboz (üvegszálas kábel, router stb.). Csatolt fotók látható, hogy ki lett döntve a helyéről. Kérem javítását. A gond, hogy nem láttam rajta azonosítót hogy melyik szolgáltatóhoz tartozik. Ideiglenesen visszahelyeztem a dobozt és megprób...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A bejelentésben szereplő szekrényt a mai nap folyamán ellenőriztük. A szekrény nem tartozik társaságunk üzemeltetésébe.
    A szekrény feltehetően a térfigyelő kamerarendszer egyik szekrény
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeritnem nem Eon lesz az illetékes. De lehet tévedek. Üvegszálas kábel, router és minden ami IT cucc van a dobozban. Szóval ez valami telekommunikációs doboz lesz.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • P. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Beszakadó keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Föld utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ivókút lefolyója eldugult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére