Válaszra vár

Buszmegálló védelme

Anonim Járókelő

Ebbe a buszmegállóba van,hogy nem lehet gyalogosan beállni az ott álló autóktól, ezért parkolásgátló pollerek telepítését szeretnénk kérni.
Illetve a megálló után érdemes lenne megszüntetni egy parkolóhelyet és azt áruszállításra kijelölni, mert szemmel láthatóan szükség van rá.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Izabella utca / Király utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rács hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamási Csilla
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Puskás Ferenc Stadion M, 1143 (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére