Megoldott

Szethagyott szemet

FRISSÍTÉS: 2024. február 29.
Varró András hozzászólt a bejelentéshez.
"Nemrég jártam a helyszínen, a szemét elszállítása sajnos nem történt meg teljes mértékben."

-----

FRISSÍTÉS: 2024. február 29.
Az illetékes válasza:
"Az István utca 8. számhoz illegálisan kihelyezett hulladék elszállítása megtörtént."

-----

A XX. keruletben, az Erdo utca Istvan utca es Rakoczi utca kozotti szakaszan vegig tobb helyutt illegalisna kirakott szemet all.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, István u. 8

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a István utca Rákóczi utca kereszteződéséhez illegálisan kihelyezett hulladék elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Adorján Csilla
    intézményvezető
    ne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. február 29. Az illetékes válasza: "Az István utca 8. számhoz illegálisan kihelyezett hulladék elszállítása megtörtént." ----- A XX. keruletben, az Erdo utca Istvan utca es Rakoczi utca kozotti szakaszan vegig tobb helyutt illegalisna kirakott szemet all."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. február 29. Varró András hoz...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A XX. keruletben, az Erdo utca Istvan utca es Rakoczi utca kozotti szakaszan vegig tobb helyutt illegalisna kirakott szemet all."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. február 29. Az illetékes válasza: "Az István utca 8. számhoz illegálisan kihelyezett hulladék elszállítása megtörtént." ----- A XX. keruletben, az Erdo utca Istvan utca es Rakoc...

  • Varró András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Cattalinic Tünde!

    Nemrég jártam a helyszínen, a szemét elszállítása sajnos nem történt meg teljes mértékben.

    Üdvözlettel,
    Varró András
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy az István utca 8. számhoz illegálisan kihelyezett hulladék elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Adorján Csilla
    intézményvezető
    nevében eljáró:

    Catt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Varró András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Halott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Valéria utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott hús az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Balázs
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Vörösmarty utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét le rakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szerdahely utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére