Megoldásra vár

Szabálytalanul kanyarodó autók

Anonim Járókelő

Óbudán a Vihar utca osztott pályás útként folytatódik a Kórház utcai piacnál. A középen parkoló autók sora két helyen van megszakítva kanyarodás céljából: délről északra közlekedve először a Vihar és Verőfény u. magasságában (lásd csatolt kép), majd a Vihar-Derű-Hunor utca találkozásánál.

Ezek - az ugyan rövid szakaszok - párhuzamos közlekedésre kialakított úttestnek minősülnek, de sajnos ezt szinte senki sem tudja az erre felé közlekedők közül, ezért mindenki a szembe sávba kanyarodik be az amúgy nehezen belátható kereszteződésben. A csatolt műholdképen is látható, hogy az autó szabálytalanul kanyarodik.

Ez balesetveszélyes, mert belefordulhatnak a szabályosan közlekedőkbe, ráadásul pár száz méterre ebben az utcában van az óbudai tűzoltőság is. Más se hiányzik, minthogy elállják az útjukat ha riasztást kapnak.

Útburkolati jelek felfestésével sokat lehetne javítani az említett két kereszteződésen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 2b

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 139604-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A Vihar utca ezen a szakaszon egyértelműen osztottpályás, a két útpályát a középen parkoló járművek és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill
    ...
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére