Megoldott

Futó utcai benzinkútnál járda

A VIII. kerület, Futó utcai benzinkút előtt a gyalogos járda megszünik, a helyén rendszeresen autók parkolnak, nehéz átjutni közöttük. Ugyanitt szemét az járda mellett zöld sávban.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Futó u. 52

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelet munkatársai – az egyéb szolgálati feladataik függvényében – visszatérően ellenőrzik a terültet és ha a hatáskörükbe tartozó jogsértést tapasztalnak, abban a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    az út szélén is gyakran sok auto parkol, ahol nem is lehetne nekik, évek óta....
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára logó autók tömkelege

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kapubeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére