Megoldott

Ősz utcai kutyafuttató

Elhanyagolt kutyafuttató. Kikopott fű.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ősz u. 133

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Sajnos nincs olyan kutyafuttató, amelyben megmaradna a fű. Alig egy éve kerítettünk körbe egy kifejezetten nagy területet a Görgey A. utca mellett, és ott is kikopott a meglévő st
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepusztították a zöld füves részt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére