Megoldatlan

Csikktenger 2016 08 05

Túl azon, hogy kvázi szélmalomharc (elhiszem), de néha azért nem ártana összeseperni a csikkeket és a szemetet.
És legfőképp egy gyűjtőedény kihelyezésével is meg lehetne próbálkozni.. hátha használnák.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak fogom a fejem. Nem találok rá szavakat.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tá-dám!
    A fotón lévő terület fel lett seperve.
    De a mellette lévő padsor alatt már nem.
    Pedig az is ugyanolyan szemetes.
    Kérdezem: Nem látták?
    Csak szívességet tesznek azzal, hogy takarítják a várost...
  • Kiss József hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahol gyűlik a csikk, szemét, az egy jó jelzés, hogy oda érdemes gyűjtőt tenni.

    Mellesleg azok a padok is katasztrofálisan néznek ki.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Türr István utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Újpest Városkapu szemét hegyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére