Megoldásra vár

Behajtásgátló pollereket

Anonim Járókelő

Szeretnénk kérni ide pár pollert a gyalogosok védelme érdekében, mert nagyon balesetveszélyes, ahogy a szabálytalanul parkoló autók a gyalogosok között próbálnak letolatni a járdáról, miközben a gyalogosok a zöld jelzésre várnak.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina tér 10

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk korábban az érintett ingatlan kezelőjét felszólította, hogy a társasház tulajdonában eső magánterületen lévő parkolóhelyek szabályos megközelítésér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Dezső tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Alacsony

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére