Megoldott

Illegálisan elhelyezett hulladék

Anonim Járókelő

Az üveggyűjtők körül illegálisan elhelyezett háztartási szemét található. Kérem takarítsák el!

Mohai-Kocsis utca kereszteződése, a Sportpálya mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mohai út 48

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt gyűjtősziget takarítását elvégezték munkatársaink.
    Munkatársaink folyamatosan, nap mint nap tapasztalják, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Koszos aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schneider Attila
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére