Megoldásra vár

Növényi hulladék a zöldterületen

Letört nagy faágak, fenyőfák találhatóak a megjelölt területen. Nem csak a tábla környékén, hanem a parkoló sávjában is.
Kérem takarítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kocsis u. 24

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére