Válaszra vár

Megsüllyedt Forgalomirányítás fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.27

DIGI válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy kollégáink ellenőrizték, és a fedlap nem a DIGI Kft. tulajdona!"

-----------

FRISSÍTÉS 2024.02.27

Budapest Közút válasza:
"A XIII. kerület, Csángó u. 5. előtti járdán a sérült, megsüllyedt fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.
Ebben az utcában nincs hálózatunk. A közműrajzok alapján lehet DIGI kft., Vodafone, akár Telekom tulajdonú az akna, vagy kerületi kábel TV is lehetséges."

----------

XIII. Csángó utca 5 elött a Forgalomirányitás fedlapja megsüllyedt , körülötte hiányzik a burkolat. Kérjük javítását , köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Csángó u. 5

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.27 Budapest Közút válasza: "A XIII. kerület, Csángó u. 5. előtti járdán a sérült, megsüllyedt fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti. Ebben az utcában nincs hálózatunk. A közműrajzok alapján lehet DIGI kft., Vodafone, akár Telekom tulajdonú az akna, vagy kerületi kábel TV is lehetséges." ---------- ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "Vodafone"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink ellenőrizték, és a fedlap nem a DIGI Kft.
    tulajdona!

    On Tue 2024. Feb 27 11:53:32, budapest@jarokelo.hu wrote:
    > Tisztelt Ügyfélszolgálat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00139542" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4520043] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII. Csángó utca 5 elött a Forgalomirányitás fedlapja megsüllyedt , körülötte hiányzik a burkolat. Kérjük javítását , köszönjük."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.27 Budapest Közút válasza: "A XIII. kerület, Csángó u. 5. előtti járdán a sérült, megsüllyedt fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti. Ebben az utcában nincs...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "DIGI"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerület, Csángó u. 5. előtti járdán a sérült, megsüllyedt fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.
    Ebben az utcában nincs hálózatunk. A közműrajzok alapján lehet DIGI kft.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Kende utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére