Megoldott

Fedlap körül hiányzik a burkolat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.03.01.

DIGI válasza:
"A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a
bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá."
----------------------------------
FRISSÍTÉS 2024.02.27

Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdon. "

----------

XIII. Csángó utca 9 elött egy K 1 fedőlap körül hiányzik a burkolat , maga a fedlap sincs túl jó állapotban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Csángó u. 9

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.27 Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdon. " ---------- XIII. Csángó utca 9 elött egy K 1 fedőlap körül hiányzik a burkolat , maga a fedlap sincs túl jó állapotban."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.03.01. DIGI válasza: "A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a bejelenté...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "Vodafone"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a
    bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá.

    Köszönjük az együttműködésüket.

    On Tue 2024
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00139541" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4520050] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII. Csángó utca 9 elött egy K 1 fedőlap körül hiányzik a burkolat , maga a fedlap sincs túl jó állapotban."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.27 Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdon. " ---------- XIII. Csángó utca 9 elött egy K 1 fedőlap körül hiányzik a burkolat , maga a fedlap sincs túl jó állapotban."-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére