Megoldott

Szemét

Anonim Járókelő

Kérem szállítsák el a szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Csőszkunyhó utca 1

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.

    Bejelentés dátuma: 2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetesnek használt felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a felüljáró lépcsője mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Rendszeres szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Üllői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére