Megoldásra vár

Hiányzó fényterelő

Anonim Járókelő

Az Allee előtt a jelölt helyen hiányzik a forgalmi lámpa szabad jelzőse felől a fényterelő.
Kérem Pótolják.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 8

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Október 23. út - Kőrösi József utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére