Válaszra vár

Összefirkált, nem karban tartott bódé

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.27

VII. kerület válasza:
"Irodánk nem rendelkezik hatáskörrel a jelzett problémával kapcsolatban. A tárgyi ingatlan nem kerületi, hanem fővárosi tulajdonú területen található, ezért javasoljuk, hogy a problémával forduljanak az illetékes Budapest Főváros Önkormányzatához, illetve a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatósághoz."

-----------
Összefirkált, nem karban tartott bódé csúfítja a városképet. Lehet gyakrabban kellene ellenőrizni, hogy ne így nézzen ki.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 58

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bozsányi Norbert/Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatal!

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-146120/2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Cím: Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal

    Budapest V. Városház utca 9-11.

    1840 Budapest

    36 1 327-1000

    ugyfelszolgalat@budapest.hu

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    Járókelő-s észrevétel (JAROKELO-BU
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Összefirkált, nem karban tartott bódé csúfítja a városképet. Lehet gyakrabban kellene ellenőrizni, hogy ne így nézzen ki."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.27 VII. kerület válasza: "Irodánk nem rendelkezik hatáskörrel a jelzett problémával kapcsolatban. A tárgyi ingatlan nem kerületi, hanem fővárosi tulajdonú területen találha...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Irodánk nem rendelkezik hatáskörrel a jelzett problémával kapcsolatban. A tárgyi ingatlan nem kerületi, hanem fővárosi tulajdonú területen található, ezért javasoljuk, hogy a prob
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére