Megoldott

Karácsonyfák

Kedves Csapat!
A Felső svábhegyi úton ott maradtak a karácsonyfák.
Az utcában végig, több helyen ki vannak rakva január eleje óta. A fotón csak az egyik kupac szerepel, szeretném kérni az összes elszállítását az utcában. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alsó Svábhegyi út 29
Karácsonyfák bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A fenyők a kommunális kukák mellett hevertek hetekig, senki rájuk se nézett. A szomszéd cetlit rakott a kapunkra, mert a senki által nem használt gazos zoldfeluletre raktuk, a kukáktól 3 méterre, hogy...
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez érdekes, ugyanis még mindig itt vannak.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Leszakadt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére