Megoldásra vár

Szétfirkált automata

A 4-es, 6-os villamos Wesselényi utca / Erzsébet körút megállójában lévő BKK automata sanaszét lett firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi utca / Erzsébet körút

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0007215/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00139479

    Tisztelt Ügyfelünk

    Köszönjük megkeresését, amelyet továbbítottunk üzemeltető partnerünknek a mielőbbi takarítás érdekébe...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére