Megoldásra vár

Veszélyes kátyú a kerékpáros nyomon a Villányin

Rohamosan növekvő kátyú van a Villányi úton a Feneketlen tónál. Sajnos a kerékpáros nyom vonalában, ezért különösen veszélyes a bringás közlekedőkre.

Nekem például sikerült defektet kapnom itt, mert egy járművet követve nem vettem észre és a túlsó peremén csapódott a felnim.

Szeretném kérni a sürgős javítást, mert a sok parkoló autó mellett nincs elég figyelem még erre is, és a követési távolság nem igazán ismert fogalom manapság. Ezért könnyen autó alatt találhatja magát a szerencsétlen közlekedő.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 27

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hunyadi kátyú 3.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére