Megoldott

Budai alsó rakpart végén avar és benne mindenféle szemét

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.28.
Újbuda Közterület-felügyelet válasza: A bejelentés alapjául szolgáló helyszínen Újbuda közterület-felügyelet illetékességgel nem
rendelkezik, a közterület-felügyelőink hatáskör hiányában intézkedést ott nem tudnak
kezdeményezni, mivel az Ön által megjelölt helyszín nem közterület.
A helyszín a Fővárosi Közterület-Fenntartó illetékességi területéhez tartozik.

------

Kérjük szépen az intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar Tudósok Körútja 11

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139452/budai-also-rakpart-vegen-avar-es-benne-mindenfele-szemet/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérjük szépen az intézkedésüket."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.28. Újbuda Közterület-felügyelet válasza: A bejelentés alapjául szolgáló helyszínen Újbuda közterület-felügyelet illetékességgel nem rendelkezik, a közterület-felügyelőink hatáskör hiányában intézkedést ott nem tudnak kezdeményezni, mivel az Ön által megje...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mellékelten megküldöm Újbuda Közterület-felügyelet tájékoztatását.

    Tisztelettel

    [cid:97f057f6-19cf-4713-9745-29e711d472d3]
    Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata
    Újbu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére