Megoldott

Eldugult víznyelő - Erzsébet utca

FRISSÍTÉS: 2024.03.03.
Bejelentő észrevétele, mellékelt képek hozzászólásban csatolva: "Kettőből, az egyik kimaradt."

-----------

Eldugult víznyelők... nem csoda, hogy mindig megáll a víz az úttesten, ami miatt tönkremegy az útburkolat.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Erzsébet u. 33

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "Eldugult víznyelők... nem csoda, hogy mindig megáll a víz az úttesten, ami miatt tönkremegy az útburkolat."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.03.03. Bejelentő észrevétele, mellékelt képek hozzászólásban csatolva: "Kettőből, az egyik kimaradt." ----------- Eldugult víznyelők... nem csoda, hogy mindig megáll a víz az úttesten, ...

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Kettőből, az egyik kimaradt.
  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Balogh Roland Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tartsay Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csattogó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére