Megoldásra vár

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26

III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:
"Budapest Közút Zrt hatásköre"

--------------

A Bécsi út és a Bóbita utca sarkáról eltűnt az elsőbbségadást jelző tábla, a füvőn parkoló jármű kidöntötte, majd pár napra rá teljesen eltűnt. Kérem SOS pótlását, mert a kereszteződés így veszélyes

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 314

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a jelzőtáblák pótlására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E130
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bécsi út és a Bóbita utca sarkáról eltűnt az elsőbbségadást jelző tábla, a füvőn parkoló jármű kidöntötte, majd pár napra rá teljesen eltűnt. Kérem SOS pótlását, mert a kereszteződés így veszélyes"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26 III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza: "Bu...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a … hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érdeké...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Budapest Közút Zrt

    Ügyfélszolgálat Vezetőjének!

    Mellékelten megküldöm T. Cím r
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére