Válaszra vár

Rendszám nélküli letakart közúti közlekedésre alkalmatlan

FRISSÍTÉS 2024.03.26

Visszajelzés:
"Ott van még "

------

Kérem szólítsák fel a gépjármű tulajdonosát a gépjármű elszállítására! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József u. 22

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szólítsák fel a gépjármű tulajdonosát a gépjármű elszállítására! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.26 Visszajelzés: "Ott van még " ------ Kérem szólítsák fel a gépjármű tulajdonosát a gépjármű elszállítására! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A képfelvételek alapján a jármű forgalomképtelen járműnek minősül, amit a megadott címen ellenőrizni fognak közterület-felügyelőink. Tájékoztatom, hogy amennyiben a irányad...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Az autót talán valaki régóta keresi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Solymár köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó, lejárt forgalmival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkoló foglalása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Marianna
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bojtár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére