Válaszra vár

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

A XIII. kerületi Turóc utca - Hajókovács utca T alakú kereszteződésben volt korábban egy elsőbbségadás kötelező tábla a Hajókovács utca végén (ez a T alak szára). A szél kidöntötte a táblát, hamarosan elszállították a kidőlt táblát. Viszont kb. 2 hónapja nem pótolták. Így egyenrangú útkereszteződéssé vált. Nincs kint jelzés, miszerint a forgalmi rend változott volna. Az autósok nagyrésze rutinból vezet (főleg lakók közlekednek itt), és úgy érzi, elsőbbsége van a Turóc utcában a jobbról érkezőkkel szemben. Ez így veszélyes. Vagy a táblát vissza kéne helyezni, vagy jelezni a forgalmi rend változást vagy az egyenrangú útkereszteződést.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Meder u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére