Megoldatlan

Süllyedő, oldalán megnyílt közműszekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024. 02. 26.

Magyar Telekom válasza:
,,A kerítést ráépítették a fedlapra. A terület rendezése után tudjuk a szekrényt javítani."

-----

X. Mázsa utca 25 elött egy vas közműfedlap oldala megnyílt, a kerítés felőli oldalon egy komolyabb nyílás van. Kérjük javítását. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mázsa u. 25

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Az önkormányzat tájékoztatása szerint a fedlap fele magánterületen helyezkedik el, így csak a tulajdonos értesítésével lehet megoldani a problémát.
    A megoldásban illetékes Magyar Telekom pedig...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024. 02. 26. Magyar Telekom válasza: A kerítést ráépítették a fedlapra. A terület rendezése után tudjuk a szekrényt javítani. ----- X. Mázsa utca 25 elött egy vas közműfedlap oldala megnyílt, a kerítés felőli oldalon egy komolyabb nyílás van. Kérjük javítását. Köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS 2024. 02...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre tájékoztatom Önöket, hogy az akna felett futó kerítés a 3841/4 helyrajzi számú, magántulajdonban lévő ingatlanhoz tartozi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "X. Mázsa utca 25 elött egy vas közműfedlap oldala megnyílt , a kerítés felőli oldalon egy komolyabb nyílás van. Kérjük javítását , köszönjük."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 02. 26. Magyar Telekom válasza: A kerítést ráépítették a fedlapra. A terület rendezése után tudjuk a szekrényt javítani. ----- X. Mázsa utca 2...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Süllyedő , oldalán megnyílt közműszekrény"-ról "Süllyedő, oldalán megnyílt közműszekrény"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerítést ráépítették a fedlapra. A terület rendezése után tudjuk a szekrényt javítani.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt , lyukas Vilati

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    18
    Megoldatlan
    18

    Vasalatig kopott aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére