Megoldásra vár

Anna nem parkoló

FRISSÍTÉS 2024. 04. 08.

Bejelentő visszajelzése:

A probléma azóta is folyamatos!
Nem értem, hogy miért okoz gondot a megoldása.

-----

Az Anna utcában rendszeres a zöldön parkolás. Kérem, kezeljék hosszú távon és rendezzék a leparkolt területek állapotát!
Sok-sok éves megoldatlan probléma ez, biztosan ismerik már a jelenséget!
Valós megoldásukat kérem!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u 10

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Anna utcában rendszeres a zöldön parkolás. Kérem, kezeljék hosszú távon és rendezzék a leparkolt területek állapotát! Sok-sok éves megoldatlan probléma ez, biztosan ismerik már a jelenséget! Valós megoldásukat kérem!"-ról "FRISSÍTÉS 2024. 04. 08. Bejelentő visszajelzése: A probléma azóta is folyamatos! Nem ér...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma azóta is folyamatos!
    Nem értem, hogy miért okoz gondot a megoldása.
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud bizt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rossz helyre tett oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkoló lett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Ady Endre út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére