Megerősítésre vár

Nem parkoló

A jelzett helyen kétirányú és buszos forgalom mellett évek óta megtűrik a tilosban parkolást! Kérem érdemi fellépésüket vagy jelöljék ki a legális parkolás lehetőségét!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 8

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha valóban visszatérően ellenőrzi, akkor miért parkolhatnak itt évek óta?
    Bármikor járnának erre, itt lennének ezek az autók! Tegnap esti fotó mellékelve. Most is ott parkolnak! Hogy lehet, hogy nincs...
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud bizt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rossz helyre tett oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkoló lett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Ady Endre út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére