Megoldásra vár

30-as zónába vétel

Tisztelt Budapest Közút!
Szeretném kérvényezni a XVI. kerületi Diósy Lajos utca 30-as zónába való átsorolását, mert:
- a Hunyadvár utca - Jókai utca közötti szakaszon már jelenleg is ez a jellemző haladási sebesség a folyamatos egyoldali parkolás miatt (lásd a csatolt fotókon);
- a Veres Péter út - Hunyadvár utca közötti szakaszon viszont a megenedett 50 km/órás sebesség jelentős túllépése a jellemző;
- maga az utca egy tömbnyire (Erzsébet liget) helyezkedik el a Bökényföldi úttól, így gyűjtőúti jellege könnyen kiváltható;
- és a környéken nagyon sokan sétálnak, sportolnak, akár gyermekkel vagy kutyával, így ebben a környezetben és lakóövezetben a biztonság sokkal nagyobb prioritást kell, hogy élvezzen a haladási sebességnél.
Válaszukat és intézkedésüket várva egy élhetőbb és biztonságosabb, a Vision Zero céljai felé haladó jövőben bízva.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Diósy Lajos u. 21

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése alapján a Diósy Lajos u. 30 km-es sebességkorlátozott zónába történő bevonását megvizsgáljuk.
    Elsősorban forgalomszámlálást fogunk végezni. A forgalom nagysága és össz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    G66P+RG Sorompó (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kifakult EAK tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Sarjú út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simonics Balázs
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére