Megoldásra vár

Olvashatatlan tájékoztató tábla

Anonim Járókelő

A Szilas-patak menti pihenőben tönkrement az UV sugárzás hatására a tábla, így az olvashatatlanná vált. Legyenek szívesek cserélni.

Probléma helyszíne
G67H+R9 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönettel vettük a bejelentésüket.

    A táblát záros határidőn belül cseréljük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a bejelentésüket.

    A táblát záros határidőn belül cseréljük.

    Üdvözlettel,

    Ádám Attila István
    Főkertész

    Polgármesteri kabinet

    Budapest XVI. kerületi Polgármest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sorknaes Mariann
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kassai utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Izraelita temető (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széteső fa konténer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére