Megoldásra vár

Budapest, XI. kerület, Alabástrom utcai terep-ralli pálya

A Budapest 1116, (XI. kerület), Alabástrom utcának a Bazsalikom utca és a Péterhegyi út közötti szakaszán, melyen tömegközlekedési buszforgalom (BKK 153-as járat) is van, tarthatatlanul rossz minőségű az útpálya, gödrös, egyenetlen, nem tűrt további halasztást az útpálya felújítása.

Már egy évekkel korábbi bejelentés kapcsán ígéret volt a felújítására, azonban erre nem került sor. Kérem, hogy az útpályát minél előbb újítsák fel.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alabástrom u. 35

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Simon Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hunyadi kátyú 3.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére