Megoldásra vár

Elfordult táblák

Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár utca

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést ismételten megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére