Megoldásra vár

Kátyúk sorozata a Pusztakúti úton

Anonim Járókelő

A Pusztakúti út 26 és 12 szám közötti területen (legalább 30 méteren kersztül) szanaszét van rombolódva az "aszfalt". Kátyús, rázós, hatalmas mélyedések és egyenetlenségek vannak az aszfaltban. Látszik, hogy legalább 10-szer lett már befoltozva az évek során az út, és minden egyes javítással egyre rosszabb állapotba került. A szakasz TELJESKÖRŰ felújítására lenne szükség.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pusztakúti út 44

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pusztakúti út 15 számnál kátyús az út."-ról "A Pusztakúti út 26 és 12 szám közötti területen (legalább 30 méteren kersztül) szanaszét van rombolódva az "aszfalt". Kátyús, rázós, hatalmas mélyedések és egyenetlenségek vannak az aszfaltban. Látszik, hogy legalább 10-szer lett már befoltozva az évek során az út,...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Kátyúk sorozata Pusztakúti út 15"-ról "Kátyúk sorozata a Pusztakúti úton"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    III. kerület Dereglye utca kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dereglye utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Burkolathiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére