Válaszra vár

Pusztakúti út két besüllyedt csatornafedél egy helyen

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.09.
Az illetékesek a levelükben azt írják, hogy "a jelzett közműszerelvények üzemeltetői 2023. júniusában és szeptemberében a javításokat elvégezték", ez azonban nem fedi az igazságot, mivel a fotók az ezt követő időszakban készültek. A kátyúk tehát továbbra is ott vannak, ahol a képen látjuk őket. Ezért szeretném kérni, hogy ismét jelezzék ezt az illetékeseknek. Köszönettel, Milán

---
FRISSÍTÉS 2024.04.09.

Budapest Közút válasza:
"A jelzett közműszerelvények üzemeltetői 2023. júniusában és szeptemberében a javításokat elvégezték"

----
FRISSÍTÉS 2024.03.19

FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréjére nem indokolt. A fedlap körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a csatornafedlappal, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

--------------

FRISSÍTÉS 2024.03.12

MVM Főgáz válasza:
"Az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. a kezelésében lévő akna környezetét helyreállította, a bejelentésben szereplő másik aknát pedig a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. üzemelteti.
"

-----------

A Pusztakúti út 3-nál található két besüllyedt csatornafedél, mindkét sávban van egy.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pusztakúti út 54

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.03.19 FCSM válasza: "Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréjére nem indokolt. A fedlap körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a csatorna...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!

    Az illetékesek a levelükben azt írják, hogy "a jelzett közműszerelvények üzemeltetői 2023. júniusában és szeptemberében a javításokat elvégezték", ez azonban nem fedi az igazságot, m...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Kátyú"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.03.12 MVM Főgáz válasza: "Az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. a kezelésében lévő akna környezetét helyreállította, a bejelentésben szereplő másik aknát pedig a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. üzemelteti. " ----------- A Pusztakúti út 3-nál található két besüllyedt csatornafedél, mindkét sáv...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap
    nem mozog és nem balesetveszélyes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pusztakúti út 3-nál található két besüllyedt csatornafedél, mindkét sávban van egy."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.12 MVM Főgáz válasza: "Az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. a kezelésében lévő akna környezetét helyreállította, a bejelentésben szereplő másik aknát pedig a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. üzemelte...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válaszát a Budapest 139368. számú (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139368/pusztakuti-ut-ket-besullyedt-csatornafedel-egy-hely...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúzás elvégzése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére