Válaszra vár

Nem visszarakott kockakő burkolat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.05

ÓBKF válasza:
"Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a III. kerületi Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érdekében"

A mellékelt fényképen is látható, hogy közmű javítás miatt még ősszel felszedett burkolat nem lett visszarakva, ott áll halomban.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Folyamőr u. 21 23

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben a köveket elvitték, de nincsenek visszarakva. Hiányzik a rendes burkolat.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A mellékelt fényképen is látható, hogy közmű javítás miatt még ősszel felszedett burkolat nem lett visszarakva, ott áll halomban."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.05 ÓBKF válasza: "Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a III. kerületi Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatáskörébe ta...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BFKH III. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a III. kerületi Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a hídon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúzás elvégzése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére