Megoldott

Dől a gyalogátkelő tábla a bicikliút mellett

Kérem, egyenesítsék vissza.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 35

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük bejelentésüket!
    A hiba elhárításáról intézkedünk.

    Kérjük szíves türelmüket!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai üzemeltetési főosztály
    [Leírás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult egyirányú közúti tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tavas utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feleslegesen működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére