Megoldott

Nagyon mélyen besüllyedt csatornafedél

Anonim Járókelő

A Budaörsi út 36 szám környékén található a bal, hídra felvezető sávban egy nagyon mélyen bemélyedt csatornafedél, pont a bal kerekek nyomvonalában, így nagyon nehéz kikerülni. Egy szintbe kellene hozni az aszfalttal.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 36

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    emelték a megadott helyszínen található fedlapot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    --------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére