Megoldásra vár

Balesetveszélyes átkelő

Balesetveszélyes az átkelő burkolata a villamos síneknél.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar M

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0007167/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00139348

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rács hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamási Csilla
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Puskás Ferenc Stadion M, 1143 (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére