Válaszra vár

Két padnak nincs meg a hátulja

FRISSÍTÉS 2024.04.05.

BKK válasza:
"Köszönjük megkeresését, padok és egyéb utcabútorok üzemeltetése nem tartozik a BKK Zrt. hatáskörébe. A jelzett pad üzemeltetőjéről nincs információnk."

---

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26

Városliget Zrt. válasza:
"Az érintett padok kapcsán nem társaságunk az illetékes, ez ügyben javasoljuk, keresse fel a BKK-Budapesti Közlekedési Központ munkatársait."

--------------

Nincs meg a hátulja két padnak a megállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Egyéb"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26 Városliget Zrt. válasza: "Az érintett padok kapcsán nem társaságunk az illetékes, ez ügyben javasoljuk, keresse fel a BKK-Budapesti Közlekedési Központ munkatársait." -------------- Nincs meg a hátulja két padnak a megállóban."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.05. BKK válasza: "Köszönjük megkeresését, padok...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007651/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00139341

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, padok és egyéb utcabútorok üzemeltetése nem tartozik a BKK Zrt. hatáskörébe. A...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Nincs meg a hátulja két padnak a megállóban."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26 Városliget Zrt. válasza: "Az érintett padok kapcsán nem társaságunk az illetékes, ez ügyben javasoljuk, keresse fel a BKK-Budapesti Közlekedési Központ munkatársait." -------------- Nincs meg a hátulja két padnak a megállóban."-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Városliget Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járokelő.hu!

    Az alábbi bejelentésre a válaszunk a következő:

    Az érintett padok kapcsán nem társaságunk az illetékes, ez ügyben javasoljuk, keresse fel a BKK-Budapesti Közlekedési Központ mu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    itt:
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bella!
    Kérjük, hogy küldj be olyan képeket, amelyeken jobban látszik mindkét pad, illetve a padok környezete is.
    Köszönjük.
  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Leszakadt plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matricás utcanév-tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére