Megoldásra vár

Rozsdás vasrudakkal ötvözött kiálló beton tömb

FRISSÍTÉS: 2024. 03. 04

Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata válasza:
"A bejelentésben szereplő szobor alapzat nem tartozik Önkormányzatunk tulajdonába. A terület a BUDAPEST GALÉRIA Köztéri Művészeti Alkotások Osztálya kezelésében van, így ők az illetékesek."

--------------

Zugló, Ifjúság útja elején, a Kerepesi úthoz közel eső részen, a BKK konténer ház mögött, egy zöld terület közepén (Aréna Szálló felé) áll egy hatalmas beton tömb, rozsdás vasrudakkal megerősítve.
A tömb szalaggal is körbe van tekerve, rajta sárga felirat "Általános veszély".
Nagyon csúnya, ezek szerint veszélyes is, így nem érthető, hogy miért nem kerül eltávolításra.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Puskás Ferenc Stadion M

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A terület a közeljövőben teljes rehabilitáláson fog átesni.
    A betoncsonk eltávolítására az építkezés megkezdésekor kerül sor.

    Direkt gyalogosforgalom ezen a területen nem jellem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BUDAPEST GALÉRIA Köztéri Művészeti Alkotások Osztálya

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 03. 04 Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata válasza: "A bejelentésben szereplő szobor alapzat nem tartozik Önkormányzatunk tulajdonába" -------------- Zugló, Ifjúság útja elején, a Kerepesi úthoz közel eső részen, a BKK konténer ház mögött, egy zöld terület közepén (Aréna Szá...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Zugló, Ifjúság útja elején, a Kerepesi úthoz közel eső részen, a BKK konténer ház mögött, egy zöld terület közepén (Aréna Szálló felé) áll egy hatalmas beton tömb, rozsdás vasrudakkal megerősítve. A tömb szalaggal is körbe van tekerve, rajta sárga felirat "Általános veszély". Nagyon csúnya, ezek szerint vesz...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00139326 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentésben szereplő szobor alapzat nem tartozik Önkormányzatunk tulajdonába, ezért jogalapunk sincs intézkedni az alapzatt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Tesco bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leesett a felirat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére