Megoldott

Kitört, eldőlt forgalom terelő oszlop

Zugló, Szugló utca és Cinkotai út kereszteződésében, a Csömöri út felé eső jobb járda saroknál a forgalomterelő zöld oszlopok látható módon kitörtek, valószínűleg karambol/ok következtében. Kérnénk az oszlopok pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cinkotai út 116

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • KOVÁCS Mariann hozzászólt a bejelentéshez.

    A régi kidőlt oszlopokat eltávolították és pótolták,
  • KOVÁCS Mariann visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltan Pongracz
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Örs vezér téri új zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére