Megoldásra vár

Kutyapiszok

Anonim Járókelő

A Varsányi Irén utca tele van kutyapiszokkal. Kérem szedjék össze a végtermékeket. Plakátok ide vagy oda, szemléletváltás nélkül soha nem lesz kiút a kaki helyzetből. A Jurányi utca sarok is borzalmasan néz ki.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 27

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő=Admin!

    Mint közismert a járdák takarítása az ingatlantulajdonosok feladata (kötelezettsége), amelybe az Önkormányzat besegít mert látja, hogy vannak olyan ingatlan tulajdonosok aki
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére