Válaszra vár

Műszakilag teljesen alkalmatlan parkolóterület

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.03.20

A bejelentő visszajelzése alapján:
,,Tisztelt Válaszadó!
Sajnálattal tapasztaljuk, hogy gyakorlatilag egyetlen bejelentett ügyben sem érzik úgy, hogy bármilyen teendőjük lenne. Ez esetben kérjük, tegyék meg állásfoglalásukat az előző válaszuk függvényében. Úgy gondoljuk, joga van tudni a közösségnek azt, hogy amennyiben valaki a parkoló zóna tábla után, azonban az aszfalt nélküli, gyakorlatilag vadon szerű, kialakítatlan, földes területre parkol. Fog e ott parkolási pótdíjfelszólítást kapni alkalmazottjuktól, avagy a közterület felügyelet fog intézkedni, nem megfelelő helyen történő várakozás okán?
Kérjük, jelöljék ki akkor azt is, mely területen jogosultak Önök intézkedni = mely részek tartoznak kezelésük alá.
Köszönjük szépen! AÉSZ"

-----

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26

III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:
"az Ön által jelezett probléma a Óbudai Parkolási Kft hatáskörébe tartozik"

--------------

A 3. kerületi Gázgyár utcába, vélhetően a környékbeli irodák miatt szintén kihúzták a fizető övezetet. Nézzük meg azonban, miért is szednek be itt az autósoktól 300Ft-ot óránként!
Jól látható, hogy az övezeti tábla után közvetlenül fák, illetve bozótos rész van.
Ez után pedig sáros, kijárt zöldfelület a fizető "parkoló"!!! Ennek a területnek a műszaki szintje 0!!!! Ezért nem, hogy pénzt nem lehetne szedni, de bárhol máshol ezért megbüntetnék az embereket, hogy zöld felületen parkolnak. A terület semennyire nincsen kialakítva, gyakorlatilag a korábbi szokások formálták ki. Amorf, ápolatlan, szemetes terület. Ez után egy fokkal jobb, már tömör aljzatú, de még mindig földes terület következik. A területre nem fér be normálisan egy jármű, azok kilógnak az útra.
Tisztelettel érdeklődnénk, mégis milyen alapon szednek be itt pénzt, miközben a műszaki szintje a területnek 0??? Legyenek kedvesek, alakítsanak ki kulturált, európai szintű parkolókat, vagy állítsák vissza az ingyenes parkolás lehetőségét, amit felháborító módon megvontak a területen, sok környékbeli dolgozónak okozva ezzel kellemetlenséget. A terület most 70%-ban kihasználatlan... Ez nem eredmény, ez célzott kiszúrás emberekkel!

Kérjük a terület rendezését!
Pontos helyszín:
47.563773511773796, 19.054187930432498

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 40154

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Az Óbudai Parkolási Nonprofit Kft. Ügyfélszolgálata fogadta elektronikus üzenetét.Tájékoztatjuk, hogy megkeresésére Társaságunk 30 napon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Óbudai Parkolási Nonprofit Kft.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26 III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza: "az Ön által jelezett probléma a Óbudai Parkolási Kft hatáskörébe tartozik" -------------- A 3. kerületi Gázgyár utcába, vélhetően a környékbeli irodák miatt szintén kihúzták a fizető övezetet. Nézzük meg azonban, miér...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt legyenek kedvesek beküldeni, nagyon fontos a válasz. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ÁLLÁSFOGLALÁS OKÁN KÉRJÜK SZÉPEN BEKÜLDENI!
    Tisztelt Válaszadó!
    Sajnálattal tapasztaljuk, hogy gyakorlatilag egyetlen bejelentett ügyben sem érzik úgy, hogy bármilyen teendőjük lenne. Ez esetben kérj
    ...
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Óbudai Parkolási Nonprofit Kft. szerint nincs tennivaló. Minden rendben, a szemetelésen kívül, mire nincs ráhatásuk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A forgalomtechnikai tábla a parkolási övezet kezdetét jelöli meg nem pedig
    azt, hogy a parkolást a tábla után azonnal meg lehet kezdeni.
    A kérdéses terület állagmegóvó murvával tör
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Magánvélemény:
    - jogi héttér: 6. számú melléklet a 30/2010. (VI. 4.) Főv. Kgy. rendelethez I/c-je csak ennyit mond: "c) az övezetben a várakozás módja – a szegéllyel párhuzamos várakozást [KRESZ 40. §
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Az Óbudai Parkolási Nonprofit Kft. Ügyfélszolgálata fogadta elektronikus üzenetét.Tájékoztatjuk, hogy megkeresésére Társaságunk 30 napon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Óbudai Parkolási Nonprofit Kft.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A 3. kerületi Gázgyár utcába, vélhetően a környékbeli irodák miatt szintén kihúzták a fizető övezetet. Nézzük meg azonban, miért is szednek be itt az autósoktól 300Ft-ot óránként! Jól látható, hogy az övezeti tábla után közvetlenül fák, illetve bozótos rész van. Ez után pedig sáros, kijárt zöldfelület a...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Óbudai Parkolási Kft hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére