Megoldásra vár

Szemetes rézsű Pesterzsébeten

Tisztelt ügyintézők!

Pesterzsébeten, a Zodony utca 4. ( Kalle Hungária ) magasságában a vasúti sinek mellett ( Helsinki úti oldal ) kiégett, elhagyott fa viskó, illetve nagy mennyiségű szemét található a rézsűben.
Nem tudom pontosan, hogy a terület a MÁV-hoz vagy az önkormányzathoz tartozik-e.
Nagyon ronda látványt nyújt a terület, főleg úgy, hogy a MÁV elkezdte gyéríteni a rézsűben található növényzetet, így előbukkant a sok szemét és a tanya.

Csatolva küldöm a képeket.

Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest
XX. kerület, Pesterzsébet, Zodony u. 3

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Zodony u. 3

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 139232 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hulladékdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Áldatlan állapotok a Mexikói úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Erzsébet királyné útja, aluljáró (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére