Válaszra vár

Fa törzsének növekedése hatolva van.

A felső rakparton a Gellért-hegy előtti részen több fa törzse is már túl nőtte a rendelkezésre álló helyet. Egy-egy fa törzse akár már károsodhatott is. Ld csatolt fotó.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Raoul Wallenberg rkp. 6

Hozzászólások

  • Medgyessy Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    a címet elírtam "hatolva"="gátolva"
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Medgyessy Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz helyen nőtt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére