Megoldásra vár

Kátyús út

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu csapata!
Szeretnék bejelenteni egy kátyút, aminek a javíttatásában szeretném a segítségeteket kérni. Sajnos a téli időjárás miatt sokkal nagyobb és mélyebb lett, autóval és gyalogosan is veszélyes.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szíjgyártó u. 2

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzését, a Szíjgyártó utca 2. előtti kátyút rögzítettük nyilvántartásunkban.
    A problémás helyszínt a következő megrendeléseinkben szerepeltetni fogjuk.

    A megoldásig
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megsüllyedt burkolat, kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szent László tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére