Válaszra vár

Útfelbontás

Útfelbontás után nem sikerült befejezni a kerékpárút burkolatát.
Egy sor kimaradt. Úgy néz ki levonultak idő előtt a munkások.
Nem tudom, elfogyott a sör? Vagy két irányból építették, és nem fért be az utolsó sor?
Kérjük a teljes és igényes helyreállítást.
Az anyag ott van a helyszínen.

Szugló utca - Rákospatak utca - Bosnyák utca kereszteződéséhez közel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott és hiányos felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére