Megerősítésre vár

Szétesett közlekedési lámpa

A kerékpáros közlekedési lámpa részben szét van esve az Astoriánál. Próbáltam kézzel megigazítani, nem igazán sikerült.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Astoria

Hozzászólások

  • Bárdos Péter visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. Múzeum krt. - Ferenczy utca csomópontban észlelt, sérült kerékpáros jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bárdos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lógó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére