Megoldásra vár

Kátyúk

Anonim Járókelő

12. Kerület Nèmetvölgyi út 99-103 között több làtyú is van legnagyobbak a Farkasreti temetǒ föbejàratànàl, ès a Süveg utcai 8-as busz megállóban. Többször szórtak rà nèmi bitument az elmúlt hetekben, de a buszmegàllós kàtyú ennèl komplexebb megoldàst kívàn.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Németvölgyi út 99

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar Jakobinusok Tere (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz minőségű út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar Jakobinusok Tere (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére