Megoldott

szétesett közműakna a korház tövében

FRISSÍTÉS: Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza: Tisztelt Járókelő!
A XII. ker. Diós árok 1-3. előtti műtárgy a János Kórházhoz tartozik, ezért
a bejelentést továbbítottuk a kórháznak, kérve, hogy mielőbb gondoskodjanak a javításról.

-----

Van ez a jelenség itt a Diós árok 1-3 előtt - konkrétan a fogaskerekű Szt. János kórházi megállójával szemben.
Bő negyed éve el van kordonozva, ebből kb két hónapja már jelölőfestéssel is körbe van fújva - mégsem képesek helyreállítani. Miközben élő parkolóhelyet foglalnak el vele...

Kérem, továbbítsátok az ügyet a megfeleő helyre, ha lehetséges! Hogy ez a hely mi is lehet igazából, azt én sajnos nem tudom. Villany, telekommunikáció, informatika, víz-gáz... Bámelyik lehet. És egyik se. Hiszen ez itt Agyarország.

Thx!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szent János Kórház

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Meguntuk a bénázást, úgyhogy közvetlenűl a János kórházhoz fordultunk a javítás érdekében - műszskiaktól kezdve a gazdasági főigazgstóig mindenkinek elküldve a bejelentést - és Dr. Molnár-Gallatz Zsol...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan. Senki sem érzi magát felelősnek... A város meg rohad tovább, ahogy szokott...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Ócska egy bagázs. Ezekre a, hörcsögöm se bíznám, nem hogy a fővárost....
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Illetékes

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Van ez a jelenség itt a Diós árok 1-3 előtt - konkrétan a fogaskerekű Szt. János kórházi megállójával szemben. Bő negyed éve el van kordonozva, ebből kb két hónapja már jelölőfestéssel is körbe van fújva - mégsem képesek helyreállítani. Miközben élő parkolóhelyet foglalnak el vele... Kérem, továbbítsátok az...

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A XII. ker. Diós árok 1-3. előtti műtárgy a János Kórházhoz tartozik, ezért
    a bejelentést továbbítottuk a kórháznak, kérve, hogy mielőbb gondoskodjanak a javításról.
    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Közműszekrény oldala beszakadva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltömődött folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iskola utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére