Megoldásra vár

közterület kisajátitása

Anonim Járókelő

Magán területen parkolót alakítottak ki, amit kozterületen, 3 db parkolóhelyen keresztűl lehet megközelíteni, ellehetetlenítve többek között a lakók utcán parkolasát, akadályokat helyeztek ki a közterületen, hogy a magánparkoló megközelítése érdekében a közterületen ne lehessen parkolni

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Rokolya u. 25

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkolót kialakító nem a züld nyilakon közelíti meg a magánterületen kialkított parkolóját, hanem közterületen keresztül a piros nyillal jelölt útvonalon. A pirossal jelzett útvonal közterület, ahol...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a tárgyban több panasz érkezett, a terület forgalomtechnikai kialakítása fol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés nevét "közterület kosajátitása"-ról "közterület kisajátitása"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    szabálytalan parkolás, elkerített kozparkolasi hely
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakodási terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Vőlegény utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére